




Kook mee in de Boretti kookschool op Bite of Amsterdam! Onder begeleiding van een masterchef leer je stap voor stap hoe je Mexican street corn taco’s maakt, bereid op de Boretti BBQ. Een zomers gerecht met maïstortilla’s van La Morena, saus van Oliehoorn en de hulp van een Kenwood keukenmachine. Perfect voor iedereen die zin heeft in BBQ inspiratie met een Mexicaanse twist.
Ben jij erbij op vrijdag 19 juni, zaterdag 20 juni of zondag 21 juni?

Food lovers opgelet! Ook dit jaar staan we op Bite of Amsterdam, van vrijdag 19 tot en met zondag 21 juni. Samen met Boretti organiseren we de Boretti kookschool, waar jij aan de slag gaat met Mexican street corn taco’s van de BBQ.
Tijdens de workshop maak je deze zomerse taco’s met maïstortilla’s van La Morena, saus van Oliehoorn, een Kenwood keukenmachine en natuurlijk de Boretti BBQ. Onder begeleiding van een MasterChef leer je stap voor stap hoe je dit smaakvolle gerecht zelf maakt.
Naast de kookschool geniet je op Bite of Amsterdam van écht goed eten, lekkere drankjes en volop culinaire inspiratie. Proef gerechtjes van topchefs, schuif aan bij bijzondere experiences of strijk neer op één van de terrassen. Zien we jou daar?

Zin in zomerse BBQ vibes met een Mexicaanse twist? In de Boretti kookschool, in samenwerking met Eatertainment, ga je onder begeleiding van een MasterChef aan de slag met Mexican street corn taco’s. Een kleurrijk gerecht van de BBQ met gegrilde maïs, frisse toppings en precies die lekkere streetfood sfeer.
Kun je er niet bij zijn of wil je thuis alvast in de stemming komen? Bekijk het recept en maak de Mexican street corn taco’s gewoon zelf.

Boretti brengt al 30 jaar de Italiaanse culinaire lifestyle naar Nederland en België. Wat begon met iconische fornuizen, groeide uit tot een breed assortiment voor binnen én buiten koken. Denk aan ovens, wijnklimaatkasten, barbecues, buitenkeukens en accessoires.
Met hun barbecues draait Boretti om samen koken, buiten eten en genieten van goede smaken. Precies daarom past het merk zo goed bij Bite of Amsterdam: een plek waar eten, sfeer en inspiratie samenkomen.
Wil je eens iets anders proberen op de BBQ? Op Eatertainment was de matcha strawberry BBQ s’mores, een dessert in samenwerking met Boretti, een echte hit. Denk aan warme marshmallows, matcha aardbeienchocolade, gevriesdroogde aardbeien en galettes. Een verrassend toetje van de barbecue dat je zeker wilt proberen.
Achter Eatertainment zitten échte Eatertainers: enthousiaste professionals met een passie voor food. Wij willen jou dagelijks inspireren op het gebied van lekker eten en drinken. Dat doen we online op Eatertainment.nl, op onze socials en je vindt ons dagelijks in meerdere dagbladen waar we antwoord geven op de vraag ‘Wat eten we vandaag?’. Op Eatertainment vind je wekelijks nieuwe recepten, de nieuwste foodtrends, experiences bij jou in de buurt en foodinspiratie. Jouw dagelijkse dosis Eatertainment dus!
Wil je op de hoogte gehouden worden? Schrijf je dan in voor de Eatertainment-nieuwsbrief.