Deze rösti’s met Aziatische zalmtartaar zijn een borrelsnack met een verrassende twist. De krokante aardappelrösti vormt de perfecte basis voor een tartaar van gerookte zalm en avocado, op smaak gebracht met ketjap en kewpie mayonaise. Afgewerkt met bieslook en sesamzaadjes voor extra kleur en crunch steelt dit borrelhapje de show!
Meer van dit soort lekkere borrelhapjes maken? Maak je kleurrijke borrelplank compleet met de andere recepten van de sharing plank van Nigel.
Staat er binnenkort een borrel op de planning? Maak dan zeker de kleurrijke borrelplank van Nigel! Zoals de naam al zegt zit deze borrelplank vol kleurrijke gerechten en spatten de kleuren van de grote sharing plank af. Zeker weten dat je hiervan gaat watertanden!
Eén van de recepten die op de plank te vinden, is de rösti met Aziatische zalm tartaar. De zalm tartaar maken we van gerookte zalm die we op smaak brengen met ketjap en kewpie mayonaise. Dit verdelen we over krokante rösti’s met gepureerde avocado en toppen we vervolgens af met sesamzaadjes en bieslook. Een ontzettend smaakvol én makkelijk recept om te maken.
Naast de rösti hebben we ook geroosterde pittige noten met gochujang en ketjap voor je klaarstaan. Door noten als walnoten, amandelen, pecannoten en cashewnoten te mengen met gochujang en ketjap en vervolgens te roosteren in de oven, worden ze lekker krokant én ontzettend smaakvol. Ook lekker en fris van smaak is deze watermeloen pizza. Met een plak watermeloen van ongeveer 2 cm heb je de bodem voor ‘de pizza’, die we beleggen met een ‘saus’ van Griekse yoghurt en aftoppen met kleurrijke ingrediënten als frambozen, aardbeien, blauwe bessen, passievrucht en pistachenoten. Voeg daar nog wat blaadjes munt aan toe voor de kleur én smaak en de watermeloen pizza is klaar.
Vind je dit leuk?
Over dit recept
Gemaakt door Eatertainment