Biefstuk alleen geschikt als hoofdgerecht? Nee hoor, integendeel! Dat bewijzen deze crostini’s met biefstuk chimichurri en burrata. Mals gesneden biefstuk op een bedje van romige burrata en knapperige crostini, afgetopt met een heerlijke chimichurri. Loopt het water je al in de mond?
Heb jij al eens crostini’s voor bij de borrel of als voorgerecht gemaakt? Het is eigenlijk een heel makkelijk recept om te maken. Het enige dat je nodig hebt, is (afbak) stokbrood, olijfolie, zout en een oven. De crostini’s bak je lekker krokant in de oven en daarna kan je ze serveren met bijvoorbeeld olijfolie en zout, aftoppen met een frisse tomatensalsa of je kan uitpakken met wat vlees! Zo gaan we in dit recept voor crostini’s met malse biefstuk, zelfgemaakte chimichurri en romige burrata. Je prikkelt al je smaakpapillen, wat zorgt voor een smaakexplosie in de mond bij elke hap. Heerlijk en perfect voor bij de borrel!
Deze heerlijke crostini met steak en gekarameliseerde ui is nog zo’n recept dat je wilt maken. Kogelbiefstuk wordt op middelhoog vuur gebakken op de manier waarop jij het lekker vindt en vervolgens wordt het plakjes gesneden. De knapperig gebakken crostini’s besmeer je met aioli waar je de biefstuk en gekarameliseerde ui op legt, gevolgd door tijm, bieslook en balsamicocrème. Zeker weten dat je gaat genieten van dit recept!
Meer een liefhebber van ham? Ga dan voor crostini’s met vijgenjam en parmaham. Een lekker borrelhapje vol diverse smaken! Zoute ham, zachte geitenkaas, peperige rucola en zoete vijgenjam. Al in 15 minuten kan je genieten van dit lekkere borrelhapje. Ook lekker: crostini met beenham en frambozen. Een kleurrijk hapje waarbij je zeker van elk hapje gaat genieten. De combinatie van knapperige crostini, romige citroenricotta, zelfgemaakte pistache tapenade, zoute beenham en zoete frambozen is er eentje voor in de boeken.
Vind je dit leuk?
Over dit recept
Gemaakt door Eatertainment