Maak je klaar voor de volgende editie van IJver Bierfestival Venlo, op vrijdag 20 en zaterdag 21 juni op de Lage Loswal in Venlo! Geniet van meer dan 100 speciaalbieren van kleinschalige brouwers, heerlijke spijs van lokale cateraars, veel spelplezier tijdens jeu-de-boules en lekkere muziek op deze sfeervolle plek aan het water.
IJver Venlo telt in 2025 liefst 2 dagen volop genieten. Met een nieuwe en groenere opzet van het festivalterrein, met fijne schaduwplekken, een extra bar met een uitgebreid drankaanbod en stoere jeu-de-boules banen.
Wil je zeker zijn van de meest gunstige prijs én toegang tot IJver? Koop dan op tijd je ticket in de online voorverkoop, met je eigen IJver bierglas (proefmaat 15cl) en twee consumptiemunten inbegrepen.
Openingstijden & Tickets:
vrijdag 20 juni: 16.00 – 23.00u | € 15,00 (exclusief boekingskosten)
zaterdag 21 juni: 14.00 – 22.00u | € 17,50 (exclusief boekingskosten)